Красива, могутня і таємнича, вона була однією з найбільш міфічних постатей Близького Сходу в стародавні часи. Куди б вона не пішла, вона випромінювала ароматну ауру, завдяки якій стала відома всюди. Вона була королевою Савською або царицею Савською, як її називають французи.
Сучасниця Соломона, царя Юди в 10 столітті до нашої ери, вона принесла йому мирну жертву розкішних дарів, таких як ладан, якого цар ніколи не бачив у такій кількості. За стародавніми переказами, вишуканий аромат, який вона випромінювала, зробив її дуже чарівною.
Батьківщина цариці Савської була щедрою скарбницею парфумерії античності.
Її королівство, яке простягалося від південного заходу Аравійського півострова, сучасного Ємену, до Еритреї та північної Ефіопії, завдячувало своїм багатством важливому ресурсу для стародавніх цивілізацій: запашним смолам, особливо ладану та миррі, які згодом зайняли центральну роль як у релігійній практиці, так і у виготовленні парфумів.
Ароматична мрія стала реальністю завдяки її чудовим ароматам із нотами найцінніших дерев і квітів: кедром, сандаловим деревом, стираксом, пачулі, трояндою, спеціями тощо.
Лінія парфумів Reine De Saba обіцяє перенести вас назад до Аравії Фелікс із ароматами, які перенесуть ваші почуття в мрійливу подорож. Історія землі Шеви, починаючи від Шляху пахощів цариці Савської, Римськоі імперії та, нарешті, магазином на вулиці Марбеф, продовжувала жити протягом століть і продовжуватиме передавати спадщину, яку ця символічна постать залишила нам у спадок.
Аннік Ле Герер, антрополог та історик ароматів і парфумів.